Dni otwarte

Utworzono dnia 31.03.2016

Dnia 31 marca 2016 r. w naszej szkole odbyły się dni otwarte dla uczniów 6-letnich i 7-letnich. Na początku Pani Dyrektor Wioleta Podolska przywitała wszystkich zgromadzonych gości: rodziców i ich dzieci oraz poinformowała o szeregu atrakcji przygotowanych dla uczestników tak ważnego dnia. Spotkanie miało przybliżyć dzieciom różne zajęcia, które odbywają się na terenie placówki. Dla rodziców natomiast było świetną okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Korytarz na parterze wypełnił się roześmianymi i zaciekawionymi przedszkolakami. Na początku nasi goście obejrzeli pokaz talentów uczniów uczęszczających do naszej szkoły. Następnie Pani Wicedyrektor Anna Tarnowska wraz z nauczycielkami podzieliła dzieci na grupy, które udały się na wyznaczone zajęcia.

Nauczyciele przygotowali dla przedszkolaków niespodzianki: zdrową żywność ( marchewki oraz pomidorki), zakładki do książek, naklejki, odblaski. Nasi wyjątkowi goście uczestniczyli w: lekcji języka angielskiego, lekcji języka kaszubskiego, zajęciach plastycznych, muzycznych, informatycznych oraz sportowych, eksperymentach, zajęciach terapii pedagogicznej i logopedycznej, a także w gimnastyce korekcyjnej. Zgromadzeni goście bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach i poznawali różne pomieszczenia, np. sale lekcyjne, salę komputerową, gabinet logopedy, terapii, gimnastyki korekcyjnej czy salę gimnastyczną. Rodzice z zaciekawieniem zapoznali się z ofertą zajęć, zadawali pytania i otrzymywali szczegółowe informacje.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za udział w tym przedsięwzięciu i serdecznie zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 11 w Wejherowie.

Utworzono dnia 31.03.2016, 22:57

Licznik odwiedzin: