Lilianna Wysocka

Lilianna Wysocka
uczennica klasy IV f
Szkoły Podstawowej nr 11 w Wejherowie
     Lili urodziła się w 2004 roku w Wejherowie. Jej największą pasją jest sztuka i jej tworzenie.
"Jest dzieckiem - geniuszem, a... talent jaki posiada w tak młodym wieku jest ewenementem na skalę światową. (tak twierdzą znawcy)  Lili od kilku lat twierdzi, że chce zostać wybitną oraz słynną artystką malarką i faktycznie wszystko wskazuje na to, iż choć taką decyzję podjęła mając zaledwie kilka lat, jest zdecydowana dążyć do osiągnięcia tego celu.
   Lili jest cudownym dzieckiem, błyskotliwym z dużym poczuciem humoru. Jest także posiadaczką wyjątkowo barwnej i kreatywnej osobowości. Od wczesnego dzieciństwa zaskakuje bardzo dużą wrażliwością artystyczną jak i samymi talentami. Jej pomysły rysunków oraz wszelakich projektów, były i są niezmiernie ciekawe.
      Lili jest samoukiem i do wszystkiego dochodzi sama. O sztuce mówi ciągle i jest bardzo kreatywna pod wieloma względami: maluje, robi kolaże, pisze wiersze,
rysuje zabawne komiksy, projektuje rozmaite rzeczy, również z wielkim zaangażowaniem rozmawia na temat  dzieł innych artystów. Lubi także tańczyć, śpiewać, fotografować,
słuchać muzyki. Lili mówi, że chciałaby być takim artystą, którego twórczość będzie bliska ludziom na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że sztuka i wielka pasja do tworzenia już na stałe zaistniały w jej życiu i zapewne jeżeli dalej będzie rozwijać swój talent spełni swoje marzenia."
( tekst rodziców Lili  za
https://www.facebook.com/Art.LiliWysocka/info?tab=page_info​ , stan na dzień 24.12.2014 , godz. 9:07)

Lili Wysocka

Utworzono dnia 24.12.2014, 09:21